Syntetyczny diament, który jest składnikiem segmentów umieszczonych na wiertłach i tarczach nie ustępuje swojemu naturalnemu odpowiednikowi pod względem twardości. W połączeniu z domieszkami metali tworzy on wytrzymałe segmenty diamentowe które radzą sobie nie tylko przy cięciu i wierceniu, ale także przy frezowaniu twardych powierzchni.

Dzięki nim narzędzia diamentowe wykorzystywać można podczas wycinania kanałów pod instalacje elektryczne, sanitarne czy poszerzania otworów okiennych i drzwiowych.

Nasze usługi świadczymy głównie na terenie Śląska, współpracowaliśmy już jednak z firmami i klientami indywidualnymi na terenie całego kraju i zagranicy.Tarcze diamentowe

Idealne zarówno do obróbki twardych materiałów betonu czy cegieł, jak również do ceramiki. Uniwersalne tarcze diamentowe oraz krążki polerskie dają możliwość pracy na sucho oraz na mokro i przydadzą się podczas wygładzania posadzki, cięciu dylatacji jak i podczas cięcia kostki brukowej lub dachówek.

Zdziery diamentowe

Przydadzą się wszędzie tam, gdzie bardziej niż precyzja wycinania liczy się szybkość i jak najmniejszy efekt pylenia. Zdziery diamentowe z segmentami ściernymi o konstrukcji wieńców najlepiej sprawdzają się przy usuwaniu zbędnych warstw tynku i wylewek podłogowych oraz przy profilowaniu twardych materiałów takich jak kamień lub marmur.

Wiertła galwaniczne

Zbudowane są ze stalowych korpusów z naniesionym w procesie galwanizacji nasypem o dużej koncentracji syntetycznego diamentu. Wiertła galwaniczne posłużą do precyzyjnego nawiercania otworów w kamieniu, płytkach ceramicznych, szkle, gresie lub porcelanie.

Wiertła koronowe

Wiertła koronowe polecane zwłaszcza do wiercenia w twardych materiałach otworów o większych średnicach. Specjalistyczna technika nalutowywania segmentów diamentowych na ich krawędzie zapobiega ich odrywaniu się i wypadaniu w trakcie pracy.

 
ATN Technika Diamentowa
TADEUSZ NALEPA

Tarnogórska 226  44-105 Gliwice
woj. Śląskie

E-mail: atn@atn.biz.pl

Telefony:
• biuro: 32 238 81 24
• przedstawiciel handlowy:
- Daniel Tomczak, tel. 505 144 259
- Krystyna Osińska, tel. 518 958 965
• magazyn, sklep: 501 516 232
• usługi cięcia,wiercenia oraz regeneracja narzędzi diamentowych: 505 020 780