regeneracja

Firma ATN Technika Diamentowa wykonuje usługi w zakresie profesjonalnej regeneracji narzędzi diamentowych takich jak: tarcze, wiertła koronowe, frezy itp.

Regenerowane narzędzia dzięki zastosowaniu segmentów diamentowych renomowanych, światowych producentów oraz dzięki przeszkolonym pracownikom, nie odbiegają jakością od sprzętu nowego.

W wielu przypadkach regeneracja narzędzi diamentowych jest nie tylko sposobem na skontrolowanie ich stanu technicznego, ale także poprawy parametrów takich jak szybkość cięcia lub wydajność. Dzięki 20-letniemu doświadczeniu w tej branży jesteśmy w stanie dobrać do obrabianego materiału odpowiednie segmenty i zwiększyć wydajność narzędzi, które do nas trafiają.

Z uwagi na bardzo szeroką ofertę w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z przedstawicielem handlowym lub bezpośrednio z biurem ATN. Współpracujemy z firmami ze Śląska, jak i całego kraju.

 

Warunki handlowe

Wysyłki towaru realizujemy za pomocą firmy kurierskiej DHL w ciągu 1-2 dni roboczych od zamówienia. Przesyłki, gdzie wartość faktury przekracza 300,00 zł netto są realizowane na nasz koszt., do niższych wartości zamówień doliczamy do faktury koszty wysyłki. Przy niestandardowych wymiarach przesyłek, doliczana jest dodatkowa opłata zgodna z cennikiem DHL.

 
ATN Technika Diamentowa
TADEUSZ NALEPA

Tokarska 88, 44-151 Gliwice
woj. Śląskie

E-mail: atn@atn.biz.pl

Telefony:
• biuro: 32 238 81 24
• przedstawiciel handlowy:
- Paweł Osiński, tel. 505 144 259
- Krystyna Osińska, tel. 518 958 965
• magazyn, sklep: 501 516 232
• usługi cięcia,wiercenia oraz regeneracja narzędzi diamentowych: 505 020 780
logo footer