Wykorzystujemy w naszej pracy specjalne segmenty diamentowe, które lutujemy do stalowej rury o określonej średnicy. Dzięki temu wycinamy otwory w betonie przy zachowaniu wysokiej precyzji i dowolności wymiarowej. Stosujemy wyłącznie profesjonalny sprzęt. Wykonujemy nawet bardzo wymagające zlecenia, omawiając je indywidualnie z naszymi Klientami.

Podczas wstępnych rozmów ustalamy średnicę otworu, jak również jego głębokość. W zależności od rodzaju prac i pomieszczenia, w którym będą one przeprowadzane może się to odbyć sposobem na sucho lub na mokro, który w znacznym stopniu ogranicza emisję pyłów i polecany jest zwłaszcza przy problemach z wentylacją. Wykorzystujemy technikę diamentową, która odznacza się wysoką skutecznością. Pozwala nam na podjęcie prac w fundamentach, ścianach, stropach oraz innych powierzchniach betonowych i otrzymywanie otworów o gładkich i równych krawędziach, które szczególnie ważne będą podczas montażu różnego typu instalacji.

Technika diamentowa umożliwia nie tylko sprawne wycinanie otworów w betonie, ale znajduje zastosowanie w wielu innych materiałach np. beton zbrojony, asfalt, kamienie naturalne. Nasze usługi świadczymy zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym na terenie całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem Śląska i Katowic.

 
ATN Technika Diamentowa
TADEUSZ NALEPA

Tokarska 88, 44-151 Gliwice
woj. Śląskie

E-mail: atn@atn.biz.pl

Telefony:
• biuro: 32 238 81 24
• przedstawiciel handlowy:
- Paweł Osiński, tel. 505 144 259
- Krystyna Osińska, tel. 518 958 965
• magazyn, sklep: 501 516 232
• usługi cięcia,wiercenia oraz regeneracja narzędzi diamentowych: 505 020 780
logo footer